Endüstriyel Yıkım Hizmetleri

Yıkmaksan ile Endüstriyel Yıkım Hizmetleri

Endüstriyel yıkım hizmetlerini ticari ve konut yıkımlarından nasıl ayırt edersiniz? Endüstriyel yıkım uzmanlarını ne zaman arayacaksınız? Basit açıklama, bir endüstriyel alanda bulunan mülklerin toplam veya seçici imhası olacaktır.

Eğer mülkünüz aşağıda ki örnekler gibiyse:

 • Terkedilmiş bir fabrika
 • Durdurulmuş tesis ya da santral
 • Operasyonel olmayan bir silo
 • Bir arıtma tesisi
 • Bir enerji santrali
 • Bir üretim tesisi

İstanbul, Bursa, İzmir gibi yoğun şehirler sanayi bölgeleri kendi başlarına bir ada değildir. Bazen yıkımı oldukça zorlaştıran yoğun nüfuslu bir yere kurulurlar.

Yıkım müteahhitleri, komşuların tehlikeli maddeleri, toz ve gürültü kirliliğinin sağlık risklerinden korunmalarını sağlarken projeyi belirlenen zamanda tamamladığımızdan nasıl emin olurlar?

Endüstriyel Yıkım Hizmetleri
Endüstriyel Yıkım Hizmetleri

Endüstriyel Yıkım Öncesi Ne Olur?

Endüstriyel yıkım, bilgili teknisyenlerin hem uzmanlığını hem de deneyimini gerektiren zorlu bir yamaçtır.

Evinizi el ile yıkarak muhtemelen profesyonel hizmet almadan kurtulabileceğiniz konut binalarını yıkmaktan farklı olarak, bu, uyarmadan yana doğru gidebilen tehlikeli bir iştir.

Hazırlık

İşimizin büyük bir kısmı hazırlıktır. Her ne kadar bazı müşterilerimiz zemin çalışmasının değerini takdir etmese de, atlamak için göze alamayacağımız bir hareket. Aslında, işimizin önemli bir kısmı çok fazla değerlendirme, inceleme ve değerlendirme içerir.

Potansiyel Tehlikeleri Arayın

Mülkün detaylı bir incelemesini yapmak için bölgenize bir ekip yerleştireceğiz. Sadece yapının kendisine değil, aynı zamanda sadece çalışanlarımızı değil müşterilerimizi de tehlikeye atabilecek tüm potansiyel tehlikelere bakacaklar.

Örneğin, asbest, kurşun, cıva ve diğer toksik kimyasalların varlığı sanayi bölgelerinde oldukça yaygındır. Mülkiyet üzerinde çalışmadan önce sağlık riski oluşturmadıklarından emin olmalıyız. Ağır makineleri getirmeden önce alanı temizleriz.

Kontrol Listemizi Kontrol Etme

Ekibimiz yapılacak şeyler için bir kontrol listesine sahiptir. Tüm projelerimizde bu kontrol listesinde ısrar ediyoruz. Daha sonra bize rapor verecekler ve bulgularını ve önerilerini paylaşacaklar. Rapor, devam etmeden önce gözden geçirilecektir.

Patlayıcıları getirmek ve patlatmak kadar sinematik değildir. Elbette, patlayıcılar sadece bir seçenek olabilir, ancak başka alternatifler de var.

Binaların Yıkılması için Yıkım Ekipmanı

Endüstriyel ve ticari yıkım, beton vinçler, kırıcılar, ekskavatörler, işleme makasları ve diğer ağır makinelerin kullanımını içerir. Tüm dişlilerimize ve ekipmanlarımıza sahip olmanın bir avantajı, projenin bu bölümünü taşeronlaştırmamaktır.

Ağır ekipman operatörlerimiz de doğrudan işe alınır. Bu şekilde, endüstriyel yıkımın tüm yönlerini kontrol ediyoruz. Tüm sözleşmelerimizde en yüksek kalite kontrolünü sağlamanın tek yolu budur. Bu işte, iş yerinde güvenlik için kayıt siciline sahip olan, belirtilen süre içerisinde bir projeyi tamamlayan, her bütçede çalışma esnekliğine sahip olan ve en zoru çözecek bilgi birikimine sahip olan her şey hakkında bilgileri olmak zorundadır.

Kullandığımız ekipmanlardan bazıları:

 • Pulverizer (ince kırıcı). Bu sert ve katı betonu parçalamak için kullanılır.
 • Kesiciler ve Kırıcılar. Kesiciler, çubukları ve çeliği dilimlemek için kullanılır; kırıcılar malzemeleri ayırırken.
 • Ekskavatörler. Ağırlığa ve işleve bağlı olarak farklı ekskavatörlerimiz var. Bu makine, siperleri ve delikleri, malçları, döküntüleri gideren çukur kazma görevini üstlenmektedir.
 • Yıkım topu. Bir vinç kullanarak, bu ekipman binaları çökertmek için kullanılan büyük bir çelik bilyadır.
 • Patlayıcılar. Patlayıcıları güvenli ve özenle planlanmış bir şekilde kullanıyoruz. Patlayıcı maddeler binayı önceden zayıflatmak için kullanılır.

Neden Önde Gelen Endüstriyel Yıkım Müteahhitleriyiz?

Anlamanız gereken şey, endüstriyel yıkım yönteminin cerrahi bir hassasiyet gerektirdiğidir. Bir yanlış hamlenin ciddi yankıları olabilir. Onun için bizi tercih edin. 20 yıldan fazla bir süredir Türkiye’de İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa vb illerimizde önde gelen yıkım hizmeti sağlayıcılarından biriyiz.

Bu süre zarfında, yüklenicilerimizin becerilerinin, becerilerinin meslektaşlarınınkine eşdeğer veya daha iyi olması için her zaman geliştirilmesini sağlayacağız. Tüm çalışanlarımız devlette uygulama yapmak için gerekli sertifikalara ve yetkilere sahiptir. Ne hakkında konuştuğunu bilmen senin garantindir.

Yıkmaksan Yıkım usulüne göre lisanslıdır ve Türkiye’de onaylanmıştır. Yıkım hizmetlerini işe alırken, işletme iznini ve sertifikayı görmek için daima ısrar etmelisiniz. Bu aynı zamanda endüstriyel yıkım projesinde bir şeyler ters gittiğinde yasal korumanızdır.

Cevabı merak ediyorsanız, bugün bizi arayın. Projenizi sizinle memnuniyetle tartışacağız. Yıkmaksan Yıkım her şey müşteri memnuniyeti ile ilgili. Bugün 0551 147 0810 numaralı numaramızla iletişime geçin; size hizmetimiz için ücretsiz bir teklif vereceğiz. Hizmetimizden memnun olan diğer müşterilere katılın

Başa çıkamayacağımız kadar büyük veya küçük bir iş yok.

10,589BeğenenlerBeğen
15,789TakipçilerTakip Et
15,789TakipçilerTakip Et
15,789AboneAbone Ol

Yıkmaksan Blog Son Gönderiler

Endüstriyel Yıkım Hizmetlerimiz