Esenler Bina Yıkımı Hizmetleri | Esenler Bina Yıkımı Firmaları
Esenler Bina Yıkımı Hizmetleri | Esenler Bina Yıkımı Firmaları

Yıkmaksan Yıkım olarak İstanbul’un ilçesi Esenler Bina Yıkımı Hizmetleri konusunda sektörde hizmet sağlamaktayız.

Kentsel Dönüşüm Yasası TBMM ‘de onayı aldıktan sonra yetkili belediyenin Esenler’de hızlı bir şekilde örnek vermek gerekirse Havalimanı mahallesi ile Tuna Mahallesi konumlarında bina yıkımı işlemlerini hemen başlattı.

Kentsel Dönüşüm Yasasının TBMM ‘de torba yasa ile onaylanan yasanın ardından bu alanda ilk adımı atan belediye de tabi ki Esenler Belediyesi olmuştur.

Esenler Bina Yıkımı Hizmetleri

Yıkmaksan olarak Esenler Bina Yıkımı Hizmetleri konusunda tüm yıkım ekipmanlarımız ile tüm güvenlik önlemlerini alarak hizmet sağlamaktayız.

Yıkmaksan Yıkım büyüklüğünden bağımsız olarak her türlü yapıya yıkım hizmeti vermektedir. 20 yıldan fazla deneyime sahip güvenilir bir şirketle sözleşme yapmak istiyorsanız, daha güvenilir, bilinçli veya daha nitelikli bir yıkım uzmanları ekibi bulamazsınız. Ayrıca ana müteahhit olarak da hareket edebiliriz.

Kapsamlı uzman tesis ve teçhizat çeşitlerimizi kullanarak, şehir içi lokasyonlarda ki yüksek ofis bloklarından konut alanlarındaki mülklere kadar çeşitli yapılar üzerinde bina yıkımı hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Esenler Bina Yıkımı Hizmetleri
Esenler Bina Yıkımı Hizmetleri

Esenler Bina Yıkımı Hizmetleri Süreci

Esenler ilçesinde herhangi bir konumda bir bina yıkımı işiniz varsa öncelikle bizimle iletişim kurup sizin için uygun olan bir zamanda yetkili uzman bina yıkım ekibimizden bir arkadaşımız ekspertiz raporu için binayı ya da yapıyı keşfe geliyor.

Keşifte ki amaç vereceğimiz bina yıkımı hizmeti için kullanılacak ekipmanları ve yapılacak yıkımın maliyetini belirlemektir. Bina yıkımı hizmeti için keşif ücretsiz olup gün içersin de tarafınıza fiyatlandırma hakkında bilgi veriyoruz.

Keşif sonunda fiyatlandırma hakkında bilgi aldıktan sonra vereceğiniz onay doğrultusunda yapılan sözleşme ile akabinde makine parkımızda bulunan uygun yıkım ekipmanlarımızı yıkım yapılacak alana naklediyoruz.

Araç nakil işlemleri tamamlanmadan önce bina yıkımı hizmeti sağlayacağımız yapıya ait gerekli yıkım izinlerini alıyoruz. Tüm bu izinler bizimle yapacağınız yıkım sözleşmesi ile tarafımıza verilmiş olacağından gerekli tüm süreci biz takip edeceğiz.

Esenler bina yıkım hizmetleri bina yıkım şartnamesi protokolüne uygun olarak yapılmaktadır.

Herhangi bir yıkım projesini baştan sona yönetme, maksimum güvenlik, etrafındaki en sağlam sigorta ve tüm malzemeler için en yeşil geri dönüşüm standartları ile sorunsuz bir deneyim sağlama deneyimimiz var. On yıllardır İstanbul’da onlarca yüksek profilli, büyük ölçekli projelerde, aşılması mümkün olmayan bir deneyim seviyesinde çalıştık. En yüksek profesyonellik seviyesine sahip çevredeki alanlardaki kesintileri ve rahatsızlıkları en aza indiririz. Servis ve müşteri listemiz kendi adına konuşuyor ve bir sonraki projenizi en kısa zamanda sizinle görüşmeyi dört gözle bekliyoruz.

Esenler Bina Yıkımı Hizmetleri Sağlanan Mevkiler

Yıkmaksan olarak Esenler bina yıkımı hizmetlerini sağladığımız mevkileri belirtmek gerekirse Esenler’de bulunan Birlik Mahallesi, Çifte Havuzlar Mahallesi, Davutpaşa Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Havaalanı Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Kemer Mahallesi, Menderes Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Nine Hatun Mahallesi, Oruçreis Mahallesi, Tuna Mahallesi, Turgut Reis Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi gibi tüm mahallelerde bina yıkımı hizmeti sağlamaktayız.

Yıkmaksan Yıkım olarak tamamlamış olduğumuz tamamlanan yıkım projelerine bakabilirsiniz.

Bina Yıkımı Hizmetleri için Nasıl İletişim Kurabilirim?

Yıkmaksan Yıkım ile ofisimizi ziyarete gelerek veya bizi 0551 147 0810 nolu telefondan arayarak ya da iletişim formunu doldurarak sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Bina yıkımı hizmetleri için uzman yıkım ekibimizin bir parçası olan ekip arkadaşlarımız yıkım işi yapılacak alanın keşfi için ücretsiz keşif yapmaktadır.

Bina yıkımı hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Önceki İçerikBağcılar Bina Yıkımı Hizmetleri
Sonraki İçerikSunduğumuz Yıkım Çeşitleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz