Eski Bina Yıkımı
Eski Bina Yıkımı

Eski bina yıkımı, Yıkmaksan Yıkım’ın uzmanlık alanlarından biridir. İşi güvenle ve büyük bir güven ile yapabildiğimiz için gurur duyuyoruz. Kaldırılmasını istediğiniz eski bir bina varsa, Yıkmaksan Yıkım işi ekibi bu hassas görevi yerine getirme deneyimine sahiptir. Yıkmaksan Yıkım, Hassas Bir El Kullanıyor!

Eski Bina Yıkımı Hizmetleri

Eski bir yapıyı yıkmak karmaşık bir yıkım işi egzersizidir. Sadece patlayıcılar yerleştirmiyorsunuz ve bir düğmeye basıp, iyi bir iş yapmak için birbirlerini arkaya patlatmıyorsunuz. İhtiyaçlarınızı takdir edecek bir şirket istiyorsunuz. Yıkmaksan Yıkım, farklı bina türlerinin yıkılması konusunda yıllarca deneyime sahiptir.

Eski Bina Yıkımı
Eski Bina Yıkımı

Eski binalar yangın tehlikesi oluşturabilir veya genişleme hedeflerine engel teşkil edebilir. Yıkım sebebi ne olursa olsun, yakındaki yapılara zarar vermeden hizmeti vermeye hazır ve donanımdayız.

Eski Bina Yıkımını Nasıl Yapabiliriz?

Sektördeki rekorumuzun bir sonucu olarak, binaları sökmemize ve aynı zamanda yeniden kullanımı veya geri dönüşümü için bazı malzemeler kaydetmemize izin veren öncü teknikler geliştirdik.

İşimizi verimli bir şekilde yapabilmek için önce sizinle bir tartışma yapacağız, sonra ne yapmamızı istediğinizi daha ayrıntılı olarak öğrenmek için sahaya gideceğizAnket dönemi boyunca binanın diğer yapılarla ilişkili konumunu not alacağız. Ayrıca, ekipmanımızı nasıl yerleştireceğimiz ve operasyon için ihtiyaç duyduğumuz donanımın türü hakkında bir fikir edineceğiz.

Topladığımız bilgileri kullanarak, işi yürütmek için izin ve lisans ararken, yetkililere vereceğimiz tam bir plan içerisinde bir araya getireceğiz. Yeşil ışığa maruz kaldıklarında, tehlikeli maddeleri uzaklaştırmak için hareket etmeleri ve uygun şekilde bertaraf edilmeleri için güvenli bir şekilde ambalajlanmaları sağlanacaktır. Ayrıca, işçilerin ve halkın gönülsüz mağdur haline gelmemesi için toz kontrol önlemlerinin alındığından emin olacağız.

Eski bir bina yıkımının bir sonraki aşaması, bina, kapılar, pencereler, elektrik donanımları, ahşap levhalar, çelik ve diğer donanımlar gibi kurtarılabilir malzemeleri geri kazanmak için soymak olacaktır . Bu kurtarılabilir malzemeler önceden belirlenmiş bir alana yerleştirilecektir, böylece çalışma alanında tehlike oluşturmaz.

Murray Yıkım teknisyenleri daha sonra yapıyı kontrollü bir şekilde getirecekler. Daima civardaki işçilerin ve halkın korunduğundan emin olmak. Eski bina yıkım işlemi tamamlandığında, temizleme ve şantiye restorasyon işlemine başlayacağız . Arazi iyileştirme ihtiyacı varsa , alanı güvenli bir şekilde tekrar kullanabilmeniz için yapacağız.

Yıkmaksan Yıkımı Ziyaret Edin

Eski bir bina yıkımını, yıkıcı hasara yol açmadan yapmak mümkündür. Uygun şekilde planlamanız ve doğru insanları doğru araçlarla kullanmanız gerekir. Bizi ziyaret edin ve uzman ekibimizle konuşun. Size zaman çizelgelerini, süreçleri ve bütçeyi kapsayan eksiksiz bir plan verecektir.

538-147-0810 numaralı telefonu arayabilir ve randevu alabilir veya size nasıl yardımcı olabileceğimizi duyabilirsiniz. Ayrıca bu bağlantıya tıklayabilir ve bizimle konuşabilirsiniz: www.yikmaksan.com

Önceki İçerikPatlayıcı Olmayan Beton Yıkımı
Sonraki İçerikKüçük Bina Yıkımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz