Endüstriyel Fabrika Yıkım Hizmetleri
Endüstriyel Fabrika Yıkım Hizmetleri

Fabrika yıkım hizmetleri, tesislerin yıkılmasında çoğu zaman yıkım endüstrisindeki en karmaşık faaliyettir. Zaman alıcı ve malzeme yoğundur.

Endüstriyel fabrika yıkım hizmetleri hakkında bilgi almak için iletişim numaramız 0551 147 0810

Neredeyse cerrahi bir hassasiyet gerektiren Yıkmaksan Yıkım Hizmetleri üyeleri son 30 yılda bu görevi tamamlamışlardır. Kuşkusuz endüstriyel yıkım uzmanlarıyız ve uzmanlığımız ağır sanayi ortamında sıkı bir şekilde yatmaktadır.

Fabrika Yıkım Hizmetleri

Firmamız aşağıdaki endüstriyel fabrika yıkım hizmetlerini sunmaktadır:

 • Yıkım öncesi planlama ve analiz
 • Hizmetten çıkarma hizmetleri
 • Endüstriyel binaların ve yapıların tamamen veya seçici olarak yıkılması
 • 3D modelleme ve simülasyon
 • Demontaj hizmetleri
 • Asbest ve tehlikeli maddelerin giderilmesi Proje Yönetimi
 • Endüstriyel binaların ve yapıların patlama yıkımı
 • Sanayi bölgelerinden malzemelerin çıkarılması, atılması ve satılması
 • Geri dönüşüm ve malzeme ıslahı

Endüstriyel fabrika yıkımı ticari ve konut yıkımından nasıl ayırıyorsunuz? Endüstriyel fabrika yıkım hizmetleri uzmanlarını ne zaman arayacağınızı biliyor musunuz? Basit açıklama, bir sanayi bölgesinde bulunan mülklerin toplam veya seçici olarak imhası olacaktır.

Endüstriyel Fabrika Yıkım Hizmetleri
Endüstriyel Fabrika Yıkım Hizmetleri

Mülkünüz:

 • Terk edilmiş bir fabrika
 • İşlevsel olmayan bir silo
 • Arıtma tesisi
 • Bir enerji santrali
 • Bir üretim tesisi

İstanbul kadar yoğun bir şehirle, sanayi siteleri kendi başına bir ada değildir. Bazen yoğun nüfuslu bir yere inşa edilirler, bu da yıkımı oldukça zorlaştırır.

Yıkım müteahhitleri, komşuların projeyi belirlenen zamanda tamamladığımızdan emin olurken, tehlikeli maddelerin, toz ve gürültü kirliliğinin sağlık risklerinden korunmasını nasıl sağlıyor?

Endüstriyel Fabrika Yıkım Hizmetleri Öncesi Ne Olur?

Endüstriyel fabrika yıkım hizmetleri, işlerini bilen teknik mühendislerin hem uzmanlıklarına hem de deneyimlerine ihtiyaç duyan hain bir eğimdir.

Profesyonel hizmetler olmadan bile evinizi el ile yıkabileceğiniz konut yıkımından farklı olarak, bu uyarı yapmadan yanlara gidebilen tehlikeli bir iştir.

Hazırlık

Çalışmalarımızın büyük bir kısmı hazırlıktır. Bazı müşterilerimiz zemin çalışmasının değerini takdir etmese de, atlamayı göze alamayacağımız bir eylem şeklidir. Aslında, çalışmalarımızın önemli bir kısmı çok sayıda değerlendirme, inceleme ve değerlendirme içerir.

Potansiyel Tehlikeleri Arayın

Mülkün kapsamlı bir incelemesini yapmak için bölgenize bir ekip yerleştireceğiz. Sadece yapının kendisine değil, aynı zamanda sadece çalışanlarımızı değil, müşterilerimizi de tehlikeye sokabilecek tüm potansiyel tehlikelere bakacaklardır.

Örneğin, asbest, kurşun, cıva ve diğer toksik kimyasalların varlığı endüstriyel alanlarda oldukça yaygındır. Mülk üzerinde çalışmadan önce herhangi bir sağlık riski oluşturmadığından emin olmalıyız. Ağır makineleri getirmeden önce alanı temizliyoruz.

Kontrol Listemizi Kontrol Etme

Ekibimizin yapılacaklar listesi var. Tüm projelerimizde bu kontrol listesinde ısrar ediyoruz. Daha sonra bize rapor verecekler ve bulgu ve önerilerini paylaşacaklar. Rapor, devam etmeden önce bir incelemeye tabi tutulacaktır.

Patlayıcıları getirmek ve patlatmak kadar sinematik değil. Elbette, patlayıcılar sadece bir seçenek olabilir, ancak başka alternatifler de vardır.

Fabrika Yıkımını Yapmak için Kullanılan Yıkım Ekipmanı

Endüstriyel ve ticari yıkım, beton vinçlerin, kırıcıların, ekskavatörlerin, işleme makaslarının ve diğer ağır makinelerin kullanımını içerir. Tüm dişlilerimize ve ekipmanlarımıza sahip olmanın bir avantajı, projenin bu bölümünü alt sözleşme yapmamamızdır.

Ağır ekipman operatörlerimiz de doğrudan işe alımlardır. Bu şekilde endüstriyel yıkımın tüm yönlerini kontrol ediyoruz. Tüm sözleşmelerimizde en yüksek kalite kontrolünü sağlamanın tek yolu budur. Bu işte, işyerinde güvenlik için sicile kimin sahip olduğu, belirtilen süre içinde bir projeyi tamamlamak, tüm bütçelerde çalışma esnekliğine sahip olan ve en zor olanları nasıl çözeceğini bilen zorluklar.

Kullandığımız ekipmanlardan bazıları:

 • Pulverizerler. Sert ve katı betonu kırmak için kullanılır.
 • Kesiciler ve Kırıcılar. Kesiciler, çubukları ve çeliği dilimlemek için kullanılır; kırıcılar malzemeleri ayırır.
 • Ekskavatörler. Ağırlık ve fonksiyona bağlı olarak farklı ekskavatörlerimiz var. Bu makine, hendekleri ve delikleri, malçları, enkazları temizleyen devasa bir kürek rolünü oynar.
 • Yıkım topu. Bir vinç kullanarak, bu ekipman binaları çarpıştırmak için kullanılan büyük bir çelik bilyadır.
 • Patlayıcılar. Patlayıcıları güvenli ve özenle planlanmış bir şekilde kullanıyoruz. Patlayıcılar binayı önceden zayıflatmak için kullanılır.

Neden Yıkmaksan Yıkım Hizmetleri Tercih Edilmeli?

Anlamanız gereken şey, endüstriyel yıkım yönteminin cerrahi bir hassasiyet gerektirmesidir. Yanlış bir hamlenin ciddi yankıları olabilir. Bizden al. 20 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de önde gelen yıkım hizmet sağlayıcılarından biriyiz.

Bu süre zarfında, müteahhitlerimizin becerilerini her zaman geliştiririz, böylece yeterlilikleri daha iyi olmasa da akranlarıyla eşit olur. Tüm çalışanlarımız eyalette uygulama için gerekli sertifika ve yetkiye sahiptir. Bu, neden bahsettiklerini bildikleri garantinizdir.

Yıkmaksan Yıkım, İstanbul’da lisanslanmıştır ve sertifikalandırılmıştır. Yıkım hizmetlerini alırken, her zaman iş iznini ve sertifikayı görmek için ısrar etmelisiniz. Endüstriyel yıkım projesinde bir şeyler ters gittiğinde bu sizin yasal korumanızdır.

Cevabı merak ediyorsanız, bugün bizi arayın. Projenizi sizinle memnuniyetle tartışacağız. Yıkmaksan’da her şey müşteri memnuniyeti ile ilgilidir. 

0551 147 08 10 numaralı telefondan bugün iletişime geçin, size hizmetimiz için ücretsiz bir fiyat teklifi vereceğiz. Hizmetimizden memnun kalan diğer müşterilere katılın. İşleyemeyeceğimiz çok büyük veya çok küçük bir iş yok.

Önceki İçerikAsbest Nedir? Asbest Çeşitleri ve Maddesi
Sonraki İçerikKiralık Bina Yıkım Makası Bina Yıkım Makinasi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz