Hakkımızda

Bina yıkım inşaat projelerinin vazgeçilmezi Yıkmaksan

Hakkımızda

Yıkmaksan Bina Yıkım Firmaları, diğer iştirakleri ile birlikte betonarme, prefabrik, çelik konstrüksiyon yapıların yıkım, bina yıkımı, yapı kırım, kentsel dönüşüm, dere ıslahı, derin kazı, yapı bozum ve hafriyat işleri konusunda taahhüt faaliyetlerinde bulunmak maksadıyla 2000 yılında kurulmuştur. Kentsel dönüşüm yasası kapsamında özellikle büyük şehirlerimizde eski yapıların yıkılarak yeni yapıların inşa edilmesi sürecinde yapı sahipleri ve müteahhit firmalara profesyonel ve orjinal yıkım ekipmanları ile iş-yapı güvenliği konularında uzman ekip ve kadrolarıya hizmet vermek maksadıyla bina yıkım, enkaz ve hafriyat kaldırma işlerinde güvenilir çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

Ana firmamız Yıkmaksan Bina Yıkım Hizmetleri, bitümlü karışım ve sathi kaplama yol yapım ve bakım onarım inşaatları; otoyollarda çelik korkuluk ve halat imalatı inşaatları; Betonarme, HDPE ve Çelik borularla doğalgaz, akaryakıt, atıksu ve içme suyu nakil hatları yapım ve bakım onarım inşaatları, betonarme, prefabrik ve çelik konstrüksiyon sistemleri ile inşa edilen kamu ve özel sektör binaları inşaatlarını konusunda İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İSKİ, İGDAŞ, İller Bankası AŞ gibi onlarca kamu ve özel sektörü projesini başarıyla tamamlamıştır.

Yıkmaksan olarak tüm faaliyetlerimizde müşterilerimizin, proje ortaklarımızın, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın memnuniyeti birinci planda tutulmaktadır. Faaliyet gösterdiğimiz sektördeki tamamlanıp teslim edilen projelerle kanıtlanmış olan ticari sicilimiz, algılanış biçimimizi riskli ve hızla tamamlanması gereken projelerde tercih edilmesi gereken iş ortağı olarak belirlemiştir.

Bu hedefler doğrultusunda, mevcut şirketlerimizde bilgi ve teknoloji ile yaptığımız yatırımlarla fikir-hizmet-ürün geliştirerek risk düzeyi yüksek projelerde pratik ve akılcı çözüm ortağı olma hedefimizde emin adımlarla ilerlemekteyiz. Şirketimiz çalışanları ile birlikte, hizmet verdiği her alanda öncü, saygın, yenilikçi ve güvenilir bir kurum olduğunu topluma ve müşterilerine kanıtlamaktadır.

Bu çerçevede kurum kültürümüz: Entelektüel sermayemiz olan çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini artırmayı; proje yönetimi ve üretim teknolojilerimizi ileri noktalara taşımayı gerektirmektedir.

KURULUŞ YILI

2000

Bina yıkım ve İnşaat sektöründe yüksek standartlarda danışmanlık hizmeti veren bağımsız özel şirket.

TAMAMLANAN PROJELER

259

Bina yıkım ve inşaat öncesi, tasarımcılar, inşaatçılar, proje yöneticileri, tüm yetenek setlerine sahip bina yıkım inşaatı ekipleri oluşturuyoruz.

Mutlu Müşteriler

217

Sorununu çözen memnun müşteriler, deneyimlerini 4 ila 6 kişi arasında bildirmektedir. Müşterilerinizle kişisel olarak konuşun. Biz bunu yaptık!

Tamamlan Proje Örnekleri

Bina yıkım işiniz var ve bizimle çalışmak mı istiyorsunuz?