Hizmetlerimiz

Bizim için her bina yıkım ya da kentsel dönüşüm projeleri ve programları, inovasyon yapmak ve daha iyi yollar sunmak için bir fırsattır.

Bina Yıkım

Binanız için yıkım izni almışsanız profesyonel yıkım ekibimiz ile bina yıkım işinizi gerçekleştirebiliriz.

Yapı Kırım

Gerekli izinleri alınmış tüm fabrika, havuz vb. alanların kırımı profesyonel ekibimizce yapılmaktadır.

Kiralık Su Tankeri

YIKMAKSAN ait 10 ton ve 22 tonluk su tankerleri ile gunluk olarak kiralık hizmet verilmektedir.

İnşaat

Profesyonel ekibimiz ile tüm inşaat işleriniz projelerinize uygun yapılmaktadır.

Eksiksiz Hizmet

Yılların verdiği tecrübe ile Yıkmaksan ailesi olarak tüm bina yıkımı (bina yıkım hizmeti, konut yıkım hizmeti, ticari bina yıkımı, endüstriyel bina yıkımı, baca yıkımı vb.), yapı kırım, kentsel dönüşüm, enkaz kaldırma, yıkım sulama, dere ıslahı, derin kazı gibi alanlarda ve makina parkımızda ki araçları kiralama işlemlerini sorunsuz ve güvenli bir şekilde sağlayabilmekteyiz.

Bina Yıkımı Hizmeti

Bina Yıkım işleri ekibi, müşterilerimizde hizmetlerini mükemmeliğe adamıştır. Bu da ekstra mil gideceğimiz anlamına geliyor. Sizin için en iyi çözümleri buluyoruz ve sonra beklentilerinizi karşılıyor ya da çözümler sunuyoruz! Çalışmaları programa, bütçeye ve üst standartlara göre tamamlayacağımıza söz veriyoruz. Yıkım işi çok fazla kaotik çarpma ve çarpışma gibi görünse de, çok kesin, yenilikçi ve bilimsel bir girişimdir. Endüstrideki en yenilikçi ve etkili teknikleri ve makineleri kullanıyoruz, her şeyin sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlamak için.

Yıkım Araçları Kiralama

Makina parkımızda bulunan araçlarımızı bina yıkım, yapı kırım ya da kırım sulama gibi işlerinizde kiralayabilirsiniz.

Yıkmaksan Makina Parkımız - Bina Yıkım - Yapı Kırım - Yıkım İşleri

Yıkım Sulama

YIKMAKSAN araç parkındaki yüksek erişimli yıkım ekskavatörü, beton kırıcılı ekskavatör ve mini kırıcılı ekskavatörlerle bina yıkım faaliyetlerinde devamlı ve düzenli sulama yapmak suretiyle ortamda toz emisyonları nedeniyle çevreye verile toz kirliliğini minimumuna indirmektedir.

İstatistiklerimiz

Yıkmaksan olarak üstlendiğimiz tüm yıkım işlerinde her projede yüksek etik standartlara uyduğumuzdan emin olmak için her zaman dürüstlükle çalışırken, daha akıllıca, daha hızlı ve daha verimli yöntemler için durmaksızın çalışırız.

10

YILLIK
DENEYİM

217

MUTLU
MÜŞTERİ

259

TAMAMLANAN
PROJE

21

EKİP
ARKADAŞI