Bina yıkımı öncesi sökülen ikinci el mobilya kapı pencere mutfak satışları başladı!

ikinci el kapı pimapen pencere çelik kapı mutfak dolabı banyo teknesi duşakabinBina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

Vatandaşlarımız firma telefonlarından bize ulaşıp söküm yapılan işyerlerindeki malzemeleri görebilir ve dilediklerini satın alabilirler. Satın alınan ürünlerle ilgili olarak sevkiyat desteği verilmektedir. Çıkmacı