Konut Yıkımı Hizmeti

Yıkmaksan ile Konut Yıkımı Hizmeti

Konut yıkımı, bina yıkımından tamamen farklı bir işlemdir. İkincisi, binanın %100’ünün meslekten olmayan bir yere konması için ezilmesini içerir; eski ise yıkılmak üzere sadece evin (veya tüm evin) bir yapısını seçerken.

İyi konut yıkım firmaları:

 1. Yıkım izinlerinin hazırlanması ve yerel belediyeye sunulması.
 2. Bir saha ziyareti düzenleyin ve yerleşim yerini tehlikeli maddeler ve hatalı yapılar için değerlendirin.
 3. Yıkım projesinin planlanması ve fiyatlandırılması.
 4. Ağır makinelerin bulunduğu yere getirilmesi.
 5. Yapı malzemelerinin yıkılmasından ayrılması ve atıkların çeşitli tesislere bertaraf edilmesi. Enkazın giderilmesi, atığın geri dönüşüm merkezlerine veya depolama alanlarına taşınmasını içerir.

Konut yıkımı, yapının tamamen parçalanmasına veya seçici bir yıkıma işaret edebilir. İlk seçenekle, mülkünüzü düz bir zemin olarak bırakacağız.

Bununla birlikte, insanlar seçici yıkımın tanımı konusunda hala kafaları karışmaktadır. Garaj, banyo, duvarlar ve mutfak gibi mülkün bir kısmını yıktığınızı düşünüyorlar. Ancak, tüm evi yıkabilir ve hala seçici bir yıkım olarak kabul edilebilir.

Yıkmaksan Konut Yıkımı Hizmeti
Yıkmaksan Konut Yıkımı Hizmeti

Bu nasıl mümkün olabilir?

Seçici veya iç yıkım aslında verimliliği en üst düzeye çıkararak atık ayak izimizi en aza indirdiğimiz çevre dostu bir yöntemdir. Depolama alanındaki tüm malzemeleri boşaltmak yerine, yeniden kullanmak, yeniden kullanmak ve ileride kullanmak üzere geri dönüştürüyoruz.

Bu israfı azaltmamıza izin verirken size çok para kazandıracak. Yani temel olarak, bu herkes için bir kazan-kazan.

Neden Konut Yıkımı Hizmetini Seçmelisiniz?

Bir konut yapısını yıkmanın birçok nedeni var.

 1. Yangın – Alevler mülkü tutuşturursa, insan habitatı için uygunsuz olduğu düşünülebilir. Bu durumda, tamamen konut yıkımını ayarlayabiliriz.
 2. Fırtına veya taşkın hasarı – Sert rüzgarlar konut ya da mülkünüze zarar verebilir veya temeli kırabilir. Denetime bağlı olarak, konut yıkım işlemi kısmen ya da tamamen olabilir.
 3. Hükümet emri – Şehir, evinizin hem yayalar hem de sürücüler için tehlike oluşturduğunu düşünüyorsa, yapıyı yıkmanızı emredebilir. Diğer bir örnek ise, konut mülklerinin yasak olduğu ayrılmış ya da geri kazanılmış bir alanda yaşadığınız zamandır.
 4. Yenileme ve inşaat – Fiyatlarımızı yıkım şirketinizle karşılaştırın. Yüklenici müteahhit gelmeden mülkünüzü imha edersek, paradan tasarruf edebilirsiniz.
 5. Bağışlanan mülk – Özel mülkler mülklerini yerel kar amacı gütmeyen kuruluşlara veya bir yardım kuruluşuna bağışladıklarında, inceleme, özellikle ev bir süredir terk edilmişse, bazı yapısal sorunlar doğurabilir. Bu olduğunda, bir evin tamamen yıkılması gerekebilir.

Konut Yıkımı İşlemi

Teftiş

Mülkiyeti değerlendiriyoruz ve çalışanlarımızın yıkıma devam etmek için güvenli olduklarını temin ediyoruz. Eski evlerde asbest, duvarlara ve tavanlara gizlenebilir. Yıkımı için başka bir ekibi çağırmadan önce tüm toksik malzemelerin kaldırıldığından emin oluruz.

Yardımcı Programların Bağlantısının Kesilmesi

Kablonuzu, telefonunuzu veya elektriği yeniden yerleştirmek için hizmet sağlayıcınızla birlikte çalışacağız. Sıhhi tesisat ve drenaj, çoğunlukla sizin gözetiminiz olduğu için başka bir konudur.

İzinlerin Güvence altına alınması

Bir sonraki adım, evdeki yıkımın yasal olması için gerekli tüm belgeleri sağlamaktır. Bu sorunu biz halledeceğiz, böylece zorunda kalmazsınız.

Yıkım

Hangi seçeneği seçerseniz seçin, Yıkmaksan Yıkım sizin için yıkım müteahhitleridir. Amacımız müşteri için her şeyi kolaylaştırmaktır. Noktalı çizgiyi imzaladıktan sonra hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Ağır kaldırma işlemini yapalım, işimiz bitince sizi arayacağız.

Giderken Temiz

Ancak işimiz konut yıkımı ile bitmiyor. Mülkünüzden ayrıldığımızda, artık moloz, moloz ve çöp artıklarının temiz olduğunu garanti ediyoruz.

Seçici yıkımı seçerseniz, tüm yeniden kullanılabilir ve geri dönüştürülebilir malzemeler zaten uygun bir şekilde sıralanmıştır. Ayrıca mobil beton kırıcı da getirebiliriz, böylece yıkılmış betonun %90 ‘ını çakıl haline getirdikten sonra kullanabilirsiniz.

Bu arada, tüm delikler düzgün bir şekilde geri doldurulacak ve böylece sizi düz bir zemine bırakacaksınız.

Her zaman çevrenin koruyucuları olarak rolümüzün bilincindeyiz. Bu nedenle müşterilerimize ileride kullanmak üzere malzeme kurtarmalarını öneriyoruz. Amaç iki katıdır: Birincisi, konut yıkım alanındaki atık hacmini azaltmak, ikincisi ise müşteriye bir miktar para tasarrufu sağlamaktır. Kuşkusuz, bu bizim için daha zor bir iş çünkü çok fazla planlama ve insan gücü içeriyor. Tüm yapıyı zemine kaldırması ve tüm malzemeleri depolama alanına atması daha kolay olurdu.

Konut Yıkım Maliyetini Belirleyen Faktörler

Yıkmaksan Yıkım ile, zor kazanılmış paranızın boşa gitmediğinden eminiz. Maliyetlerimiz konusunda açık ve hiçbir zaman gerçekten gerekli olmayan gizli ücretler vermiyoruz. Başka bir deyişle, kaliteli işler için para ödediğinizi bileceksiniz.

Ev yıkım maliyetini etkileyen faktörler işin ağırlığına bağlıdır. Size iyi bir fikir vermek için işte temel sözlerimiz.

 1. Küçük projeler için, maliyet, yıkım işinin metrekare başına bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
 2. Tüm evi içerebilecek küçük projeler için, oranımız metrekare başına fiyatları hakkında bizi arayabilirsiniz.

Konut Yıkım İhtiyaçlarınız İçin Yıkmaksan’ı Arayın

Yıkmaksan Yıkım, Türkiye’nin önde gelen yıkım şirketlerinden biridir. Her türlü konut yıkım ihtiyacını karşılayacak hassas araçlara ve ağır makinelere sahibiz. Yüzlerce müşteri, güvenlik ve üstün kaliteli çıktı için en yüksek standartlara sahip bir şirketi işe almanın faydalarını buldu.

0551-147-0810 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz ve güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz en sıkıntılı sorularınızı cevaplamak için her zaman isteklidir. Ayrıca siteyi kontrol etmek için bölgenize bir ekip gönderebilir ve size hizmetlerimiz için tamamen ücretsiz bir fiyat teklifi verebiliriz. Teklifimiz sizden hizmetlerimizi işe alma yükümlülüğünüz olmadan geliyor. Ne için bekliyorsun? Bugün numaramızı çevir!

10,589BeğenenlerBeğen
15,789TakipçilerTakip Et
15,789TakipçilerTakip Et
15,789AboneAbone Ol

Yıkmaksan Blog Son Gönderiler

Konut - Bina Yıkımı Hizmetlerimiz