Patlayıcı Olmayan Beton Yıkımı
Patlayıcı Olmayan Beton Yıkımı

Patlayıcı Yıkım için eş anlamlı değildir

Binanızın nerede olduğu veya kayanın yerinizi genişletme planlarınızı engellediği konusunda endişelenmenize gerek yok. Sorunu çözmek için bir çözümümüz var. Patlayıcı olmayan beton yıkımımızı düşünüyorsanız, bu sorun olmaz.

Her yıkım işi için patlayıcıya ihtiyacınız yoktur. Çoğu insan yıkımın bir patlayıcı gerektirdiğini var sayar. Bina yıkımı ya da yapı kırımı bu şekilde olmak zorunda değil. Yıkmaksan Yıkım, patlayıcı olmayan beton yıkım ustasıdır.

Patlayıcı Olmayan Beton Yıkımı
Patlayıcı Olmayan Beton Yıkımı

Patlayıcı Olmayan Beton Yıkımı Nedir?

Patlayıcı olmayan beton yıkımı, yıkım işlemi sırasında beton ve kayaları güvenli bir şekilde kaldırmak için kimyasal maddelerin kullanıldığı bir işlemdir. Bu, patlayıcılara uygulanabilir bir alternatiftir, özellikle patlayıcılardan kaynaklanan yüksek yaralanma riskinin olduğu durumlarda veya patlayıcıların neden olduğu titreşimler yakındaki yapılara zarar verebilir.

Patlayıcı Olmayan Beton Yöntemlerimizi Neden Düşünmelisiniz?

Patlayıcı olmayan beton yıkımının avantajları:

  • İşlem sessiz
  • Patlayıcılardan daha güvenlidirler
  • Bu çevre dostu bir işlem
  • Maliyetleri düşürür ve projelerdeki sigorta primlerini düşürür
  • Patlatma izni alma sürecinden geçmek zorunda değilsiniz
  • Beton plakaları çıkarabilir ve diğer amaçlarla en az hasarla tekrar kullanabilirsiniz.

Patlayıcı Olmayan Beton Yıkımında Hangi Yöntemleri Kullanıyoruz?

Buster gibi kullandığımız kimyasal maddeler var ya da işi yapmak için hidro-yıkım kullanıyoruz. Her iki yöntem de matkap ve patlayıcı gibi geleneksel yöntemleri kullanırken elde edemediğiniz çok yönlülük ve seçenekleri sunar.

Bu sadece projeleriniz için bizi neden seçmeniz gerektiğinin bir örneği. İnsanların ve çevrenin yıkımın etkilerinden muzdarip olmadıklarından emin olmaya kararlıyız.

İster arayın isterseniz Mail Atın ve Bize Ulaşın

Yıkmaksan Yıkım, patlayıcı olmayan beton yıkımını kolayca kaldırabilen uzman teknisyenlere sahiptir. Ek olarak, farklı projeler üzerinde sayısız çalışmalar yaptık, böylece ne hakkında konuştuğumuzu bildiğimize güvenebilirsiniz. Ofisimizi ziyaret etmekten ve portföyümüzü görmekten veya web sitemizi burada görüntülemek için çekinmeyin.

Bizimle 0551 147 0810 numaralı telefondan da irtibata geçebilirsiniz, böylece en kısa zamanda sizinle iletişim kurabiliriz.

Önceki İçerikYapısal Yıkım
Sonraki İçerikEski Bina Yıkımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz