Patlayıcı Yıkım Sırasında Olanlar
Patlayıcı Yıkım Sırasında Olanlar

Patlayıcı yıkım, büyük yapılarınız için yapılacak yoldur. Peki patlayıcı yıkım sırasında olanlar nelerdir?

Patlayıcı Yıkım Sırasında Olanlar

Gökdelenlerin ya da buna eş değer büyük yapıların yıkılması patlayıcı yıkım gerektirir. Büyük yapılar, yapılması gereken devasa çalışma nedeniyle çekiçlerle veya yıkım toplarına bırakılmamalıdır. Yıkılacak bina diğer binalarla çevriliyse, bu teknik daha önemlidir. Yıkmaksan Yıkım‘ın en iyi yaptığı şey bu.

Beceri, eğitim, makine ve teknoloji ile donanmış binaları ve diğer yapıları parçalayan yıkım uzmanlarından oluşan bir ekibiz. Sunduğumuz tüm hizmetler ile mülk sahiplerine daha çok para tasarrufu sağladık. Mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için işi hassasiyet ve mükemmellik ile yapıyoruz.

Tam Hizmet Yıkımı

Yıkmaksan Yıkım için hiçbir görev çok büyük değildir. Patlayıcı ile bir bina yıkım projesi yapmak üzereyseniz, profesyonellerden oluşan ekibimizin işi halletmesine izin verin. Yapınızı daraltıp moloz haline getireceğiz. Sizin için her şeyi yapacağız – gerekli izinleri güvenceye almaktan, pisliği temizlemeye kadar biz yapacağız.

Patlayıcı Yıkım Sırasında Olanlar
Patlayıcı Yıkım Sırasında Olanlar

Tüm süreç yıkılacak alanın araştırılması ile başlar. Bir kez yapıldığında, herkesin korunması için güvenlik önlemleri alınır. İşlemi optimize etmek için yapının bazı kısımlarının bir hazırlık sökümü olacaktır. Bu aynı zamanda tehlikeli maddelerin elimine edilmesini de içerir. Patlayıcılar yerleştirilir ve sonrasında asıl patlama bu sırayı izler. Son olarak, malzemelerin geri dönüşümünü içeren enkaz ele alınır.

Bina ve Yapısal Araştırma

Binayı ve yapısal yapısını incelemek, neyle uğraştığımızı bilmek için gereklidir. Bu, kullanılan malzemelerin bilinmesini, kullanımını, tehlikeli maddelerin mevcudiyetini, bölgedeki trafik koşullarını ve mahallenin gerçekleşmek üzere olan konuya hassasiyetini gerektirir.

Güvenlik ve Hazırlık Önlemleri

Patlayıcı yıkım için bölgedeki ve etrafındakilerin güvenliği ve korunması son derece önemlidir. Tehlikeli maddeler, herhangi bir şey yapılmadan önce ilk olarak ele alınmalıdır. Tüm potansiyel tehlike ortadan kaldırılmıştır. Her türlü sorunu gidermek için uygun önlemler de kullanılır.

Gerçek Patlama

Yapının kolonları, levhaları ve kirişleri patlayıcılarla doludur. Fikir, binanın karmakarışık hale gelmesi için desteğin kaldırılmasıdır. Patlayıcılar patladığında, her şey kendi ayak izi haline geliyor.

Geri Dönüşüm

Patlayıcı ile binanın yıkılması tamamlandıktan sonra, yeniden kullanılabilecek malzemeler olacaktır. Bütün bunlar geri dönüştürülecek. Uygun atık yönetimi ve bertarafı kullanılacaktır.

Yıkmaksan Yıkım Hizmetinizde

Gökdelenlerinizin ve büyük yapılarınızın patlayıcı yıkıma ihtiyacı var ve Yıkmaksan Yıkım işe çok verimli bir şekilde başlayabilir ve bitirebilir. Topluluktaki yılların olağanüstü hizmetimiz, müşterilerimizin beklediğinden daha fazlasını sağlamak için güvenilirliğimizden bahsediyor. Biz zaman ve para kazanmanız için olanak sağlayacağı. Açıkçası, sektördeki en iyi seçenek biziz.

Ekibimiz sizinle, mülkünüzle, sitedeki insanlarla ve etrafınızdakilerle ilgilenecek.

Bugün bugün 05511470810 numaralı telefondan Yıkmaksan Yıkım‘ı arayın. Operatörlerimiz size ücretsiz patlayıcı yıkım tahminlerde bulunacaktır.

Önceki İçerikBir Yıkım İşleminden Önce Alınacak Önlemler
Sonraki İçerikBina Yıkım Şartnamesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz