Projelerimiz

2000 yılında ki kuruluşumuzdan bu yana, binlerce inşaat yapım projesini, bina yıkım, yapı kırım, enkaz kaldırma, kentsel dönüşüm vb projeleri kelimenin tam anlamıyla tamamladık . Bu projeler, bir araba yolunun veya küçük bir evin yıkılması gibi basit şeylerin tamamlanmasından tüm bir alışveriş merkezine veya bakır madenindeki büyük bir binaya kadar uzanmaktadır. Tüm Türkiye'de ve yurt dışında belli başlı yerlerde çalıştık. Konut, ticari, endüstriyel, madencilik, inşaat, arazi geliştirme, otoyollar, su ve atık su arıtma tesisleri, havaalanları, hastaneler, askeri üsler, Üniversite ve diğer eğitim tipi projelerde çalışıyoruz. Gerçekten de hepsini deneyimledik.

Bina yıkım,yapı kırım ya da kentsel dönüşüm projeleri her zaman olması gerektiği kadar eğlenceli değildir.

Büyük ölçekli yapılar karmaşıktır. Her şey söylenenden daha kolaydır. Projeniz hakkında sorularınız varsa, bizimle iletişime geçin!

Yıkım işleri ekibi, müşteri hizmetlerinde mükemmeliğe adamıştır. Bu da ekstra mil gideceğimiz anlamına geliyor. Sizin için en iyi çözümleri buluyoruz ve sonra beklentilerinizi karşılıyoruz! Çalışmaları programa, bütçeye ve üst standartlara göre tamamlayacağımıza söz veriyoruz. Yıkım çok fazla kaotik çarpma ve çarpma gibi görünse de, çok kesin, yenilikçi ve bilimsel bir girişimdir. Endüstrideki en yenilikçi ve etkili teknikleri ve makineleri kullanıyoruz, her şeyin sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlamak için.

Tamamlanan Projelerimiz

Kazakistan'da ki Bina Yıkım Projeleri

Amerika’lı Bechtel Mühendislik ve İnşaat firması Kazakistan’da ki bina yıkım projelerinde YIKMAKSAN’ı tercih etti.

Bağdat Caddesi Kentsel Dönüşüm Projesi

Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında depreme dayanıksız yapılardan birinin yıkımı İstanbul Bağdat Caddesi’ nde YIKMAKSAN ile yapılıyor.

Atatürk Fen Lisesi Erkek Öğrenci Yurdu Bina Yıkım işi

Atatürk Fen Lisesi Erkek Öğrenci Yurdu Bina Yıkım işi Yıkmaksan tarafından tamamlanmıştır.

Yunus Çimento Silo Yıkım

Yunus Çimento fabrikasının geride kalan 2 adet çimento silo kulesinin bina yıkımı YIKMAKSAN tarafından yapıldı.