Ticari Bina Yıkım Hizmetleri

Yıkmaksan ile Ticari Bina Yıkım Hizmetleri

Ticari bina yıkım hizmetleri, güvenli ve başarılı bir yıkım yapmak için eşit derecede büyük ve önemli adımlar içeren devasa bir iştir.

Genel müteahhitler, ticari bina yıkımından önce, yıkım sırasında ve sonrasında çeşitli işlemleri üstlenirler ve bunlar:

  1. Yıkımdan önce izin almak.
  2. Yer ve binanın değerlendirilmesi.
  3. Bütçede kalırken tüm yıkma projesinin planlanması.
  4. Ticari bina yıkım maliyetlerinin belirlenmesi.
  5. Herkesin güvenliğini sağlamak. Bu, yıkım ekibini ve komşuları içerir.
  6. Malzemelerin durumunun toksik veya tehlikeli olup olmadığının belirlenmesi.
  7. Makinelerin hazırlanması
  8. Zehirli ve tehlikeli maddelerin uygun şekilde temizlenmesi ve imhası.
Ticari Yapı Yıkım Hizmetleri - Ticari Bina Yıkım Hizmetleri
Ticari Yapı Yıkım Hizmetleri – Ticari Bina Yıkım Hizmetleri

Ticari bina yıkım hizmetleri sayesinde, mülkün etrafta kimsenin olmadığı uzak bir bölgede bulunduğu bir yerde karşılaşmamız çok nadirdir. Bu işimizi kolaylaştıracak, elbette.

Ancak, bazıları için imkansız gibi görünen bir denklem çözme zorluğunu seviyoruz. Örneğin, yoğun bir ticaret bölgesinde bir bakkalı nasıl yıkarsınız?

Buradaki zorluk, yayaların ve sürücülerin güvende olduğundan emin olmak, bitişik binaların kiracıları tüm bu gürültüden ve halihazırda yoğun bir caddede çok fazla trafiğe neden olmadan büyük makinelere nasıl sığabileceğinden şikayet etmeyeceklerinden emin olmak değil mi?

Diğerleri projeyi üstlenmeyi reddederken, güvenilir bir yıkım müteahhidi dar alanları çok seviyor.

Yıkmaksan Yıkım, tüm şehirlerde hizmet veren bir yıkım işi yapan firmayız, bu da şehrin tüm kavşak, arter ve rotalarını bildiğimiz anlamına geliyor. Bu, tüm dar geçitler ve caddelerde gezinmemizi sağlayan hassas makine ve ekipmanlara yatırım yapmamızı sağlar.

Kelimenin tam anlamıyla, ticari bir yıkımla ilgili bir problemimiz olmadığı için cevaplayamayacağımız bir sorun yoktur.

Bu bizi yıkım işi yapmamızda daha ileriye götürüyor.

Her Şey Evraklarla ilgilidir

Yıkım endüstrisi oldukça düzenlenmiş bir sektördür. Eylemlerin her biri metodik olmalıdır.

Doğru yapmak

Ticari bir bina, yoğun bir şekilde doldurulmuş bir bloğun tam ortasındaysa, doğru şekilde yapmak neredeyse cerrahın bakımını üstlenir. Her proje kendine has ise de, kurallar değildir. Her şey yasal olmalı. Tüm onaylar uygun şekilde imzalanmış ve tüm belgeler uygun şekilde damgalanmış olmalıdır.

Yerin ve binanın değerlendirilmesi, ilgili işin karmaşıklığına bağlı olarak saatler veya günler sürebilir. Bu sürecin acelesi yok çünkü raporumuzdan çıkan her şey, ticari bina yıkımın ardından nasıl devam edeceğimiz konusunda çok önemli olacak.

Bu noktada, sizden görüşlerinizi paylaşmanızı öneririz. Fikrinizi çok ciddiye aldığımızdan emin olabilirsiniz. Bu aynı zamanda gelecekteki sorunları önlemenin ve endüstrinin sorunsuz bir şekilde yıkılmasını sağlamanın bir yoludur.

Ticari Bina Yıkım Örnekleri Nelerdir?

  1. 4 katlı bir hastaneyi yıkmak

Çok katlı yapılar büyük bir yıkım ekibi gerektiriyor. Bina yıkımının sorunsuz bir şekilde tamamlandığından emin olmak için mühendislerimizle ve müşterimizle çok fazla planlama yaptık. Müşterinin anlaşmasıyla, malzemelerin yaklaşık %80’inin geri dönüşümüne ve yeniden kullanımına yardımcı olduk, böylece çöplükte atık olarak kalmayacaklar.

2. 10 Katlı Butik Otel

Bununla beraber, meydan okuma otelin yoğun bir kavşak köşesinde bulunmasıydı. Yıkım şirketindeki zorluk, ağır makinelerimizin yapıyı çok az bir bozulma ile yıkmalarını sağlamaktır. Trafik azaltma, toz ve gürültü hafifletme için şehirle birlikte çalışmak zorundayız. Yıkılan betonun çoğu yerinde ezildi ve müteahhit tarafından tekrar kullanıldı.

3. Alışveriş merkezini yıkmak

Bu, perakende alışveriş merkezinin uzun yıllardır operasyonel olmadığı anlamında bir başka zorluk daha sunuyor. Temelleri dikkatlice planlamak ve kontrol etmek zorunda kaldık çünkü yanlış bir hareket, çalışanlarımızın hayatlarını tehlikeye atardı. Ayrıca, hareketsiz kalan, ancak hala tehlikeli olan toksik kimyasallar ve gazlar olmadığından emin olmalıydık. Proje bir aksamadan yürüdü ve dikkatli planlamanın yaptığı da bu.

4. 5 Katlı Daire

Bu oldukça standart ancak önemlidir çünkü sahibine çevre ve trafik etki raporu verildi, bu nedenle özellikle de önerilerimize uyduktan sonra maliyetlerden çok tasarruf etti. Ayrıca, tüm iş sahalarımızın Mesleki Güvenlik ve Sağlık İdaresi tarafından belirlenen en katı standartlara uyduğunu belirtmeliyiz.

Bugün Yıkmaksan Yıkıma Ulaşın

Bir ticari mülkün yıkılmasının ilgili yerlerden yıkım izni gerektirdiğini biliyor musunuz? Çoğu insanın anlamadığı şey, yıkılan bir mülkün, bölgenin gayrimenkul değeri üzerinde ciddi sonuçları olabileceğidir. Şehir bu yüzden kolay olmuyor.

Bununla birlikte, bürokrasinin tüm karmaşık dünyasında dolaşmanıza yardımcı olabiliriz. Kimse evraktan hoşlanmaz. Ama yaptığımız iş biraz ve bu işte oldukça iyiyiz. Ticari bina yıkım projenizle ilgili bazı engellerle karşılaşırsanız, bizimle konuşun. Ne yapacağımızı biliyoruz.

Tüm ticari ve endüstriyel yıkım ihtiyaçlarınız için, Yıkmaksan Yıkım hızlı aramada olmalıdır. Müşteri temsilcilerimiz 0551 147 0810 numaralı telefon hattımızda aramanızı bekliyor. Sınırsız soru sorabilirsiniz ve ücretsiz fiyat teklifi talepleri her zaman memnuniyetle karşılanıyor. Bugün bizi arayın!

10,589BeğenenlerBeğen
15,789TakipçilerTakip Et
15,789TakipçilerTakip Et
15,789AboneAbone Ol

Yıkmaksan Blog Son Gönderiler

Ticari Yapı Yıkım Hizmetleriz